detail věštkyně

Věštkyně Jarmila

Věštkyně Jarmila


Zavolejte na moje číslo:
906 70 01 02
a zadejte kód 55

Zaměření:

astrologie, tvorba osobních a partnerských horoskopůHvězdy mne fascinují již dlouho. Nejen že jsou krásné na pohled, ale navíc se z nich dají vyčíst informace o každém z nás. Už chybí jen chvilka a bude tomu přesně čtyřicet let, kdy jsem se začetla do první knihy o astrologii. Cítila jsem, že astrologie je tím, čemu se chci věnovat po zbytek života.

Astrologie mne doslova pohltila. Krok za krokem jsem objevovala tajemství hvězd a jejich působení na lidi na Zemi. Fascinuje mne, jaký vliv může mít na člověka těleso, které je vzdáleno tisíce kilometrů.

Po přečtení několika desítek odborných knih a absolvování několika kurzů vedených odborníky jsem se stala profesionální astroložkou a splnila si tak svůj sen. Nyní mám potřebné vědomosti k tomu, abych mohla bezchybně nahlížet, jak hvězdy přejí každému z vás.

Osobní horoskop o Vás vypoví vše

V životě každého z nás jistě přijdou okamžiky, které by měly být raději zapomenuty. Nic se nedaří, problém střídá problém, do života není vůbec chuť. Skončí to někdy? Proč to vlastně takhle je?

Ráda Vám zhotovím osobní horoskop, ze kterého se vše dozvíte. Zjistíte, proč se Vám nedaří, co by bylo potřeba změnit, zjistíte, kdy na tom budete lépe.

Samozřejmě můžete volat, i pokud Vás nic netrápí. Ujistíte se, že problémy nepřijdou, nebo se o nich naopak dozvíte předem a budete se moci důkladně připravit na všechno zlé. Připraveným štěstí přeje a věřte tomu, že i Vy vše zvládnete lépe.

Partnerský horoskop – trable v lásce? Nezoufejte, zavolejte!

Často mi volají ženy, které nejsou spokojeny se svým současným partnerským životem. Buďto jsou už dlouho samy, nebo naopak přemýšlí nad tím, zda za to jejich současný partner skutečně stojí. Je to ten pravý pro život? Nebudu později litovat?

Zavolejte mi a můžeme společně analyzovat Váš problém. Odhalím veškerá tajemství, věřte, že z hvězd lze vyčíst vše.

vaše názory

vložit příspěvek

  • Miriam, Praha S Jarmilou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je to skvělá astroložka, která mi vždy dokáže pomoci.
  • Lada, Ostrava Díky horoskopu od paní Jarmily jsem se o sobě dověděla i to, co jsem netušila. Navíc mne prý v blízké době čeká velký pracovní úspěch, tak jsem zvědavá a těším se.
  • Lenka, Náchod Jarmilu mohu jedině doporučit. Jsem její pravidelnou zákaznicí, protože vím, že předpověď od ní se vždy naplní.

Vložit nový příspěvek

věštkyně

Cena hovoru je 70 Kč/min.