detail věštkyně

Věštkyně Milena

Věštkyně Milena


Zavolejte na moje číslo:
906 70 01 02
a zadejte kód 55

Zaměření:

věštění z koule, práce s kyvadem, karma a minulé životyKdyž se řekne věštění, většina lidí si asi představí osobu nahlížející do křišťálové koule, ve které se zobrazují střípky budoucnosti. Ano, i já jsem měla takovou představu o věštění

. Vždy, když mi babička jako malé holčičce vyprávěla různé příběhy, věštkyně v nich nějakým způsobem figurovaly. Babička totiž byla věštkyní a léčitelkou, a dá se říci, že to byla právě ona, která ve mně vzbudila zájem o tento obor. Její příběhy jsem vždy hltala plnými doušky, chtěla jsem stále další a další.

V pozdějším věku jsem se o věštění začala zajímat více. Hlavním předmětem zájmu se pro mne stala křišťálová koule, ale na chuť jsem přišla i kyvadlu, které je skvělým způsobem při hledání odpovědí na konkrétní otázky.

Hledala jsem různé zdroje informací o těchto odvětvích věštění, a hltala stejně tak, jako kdysi babiččiny pohádky. Cesta k mému snu – stát se profesionální věštkyní – byla otevřena.

Nyní, po létech studia a se stovkami spokojených zákazníků tu před Vámi stojím a jsem Vám plně k službám.

Kým jste byli v minulém životě?

Také mne okouzlilo tajemno okolo minulých životů. Právě Váš minulý život má obrovský vliv na ten současný. Víte, kdo jste byli v minulém životě? Nebyla to nějaká ze slavných osobností či umělců? Možná ano!

Váš současný život je jistým způsobem ovlivňován tím, který jste žili v minulosti. Zavolejte mi a odhalme společně tajemství. Zjistěme, kým jste byli. Uvidíte, že se tak rozhřeší spousta záhad a dostane se Vám odpovědi na mnohé otázky.

Možná je právě minulý život tím, co nyní způsobuje Váš neúspěch. Dokáži odebrat Vaši špatnou karmu a způsobit, aby vše opět začalo vyházet podle plánů.

Spojit se se mnou je jednoduché

Zavolejte na číslo uvedené výše a spojte se se mnou. Ráda s Vámi proberu vše ohledně Vašeho současného, ale i minulých životů. Nahlédneme do Vaší minulosti ale především budoucnosti a budete se tak moci připravit na vše, co Vás čeká.

vaše názory

vložit příspěvek

  • Eliška, Praha Milena dokázala odhalit, kým jsem byla v minulém životě a nesmírně mne tím potěšila. Konečně jsem objevila, pro co mám vlohy, a proč mi naopak některé věci vůbec nejdou.
  • Radka, Písek Křišťálová koule v rukou někoho, kdo ji mistrně ovládá, je silnou zbraní. Proto jsem si oblíbila Milenu a její věštecké schopnosti. Jsme v kontaktu pravidelně, a veškeré věštby se vždy stoprocentně naplnily.
  • Lenka, Most Milenino kyvadlo mne dokázalo utvrdit při důležitém životním kroku. Nyní vím, že rozhodnutí bylo správné, a Mileně bych ráda poděkovala.

Vložit nový příspěvek

věštkyně

Cena hovoru je 70 Kč/min.