Numerologie

Numerologie

Tato prastará věda věštění budoucnosti pomocí čísel obsažených v datu narození je jednou z nejoblíbenějších. Datum narození toho v sobě skrývá více, než by se na první pohled mohlo zdát. Pomocí numerologie můžete datum svého narození ale i ostatní důležitá čísla vašeho života podrobit důkladnému rozboru.

Numerologie je sofistikovaným oborem, ke kterému je zapotřebí určitých znalostí. Věštění budoucnosti a osudu dle data narození je náročnou činností, které jsou věnovány celé publikace vydávané zkušenými věštci.
Pokud máte zájem o numerologický rozbor Vašeho data narození či věštění budoucnosti pomocí numerologie, oslovte jednu z profesionálek na numerologii, která vám jednoznačně pomůže a zodpoví vaše otázky.

Co dokáže numerologie?

Numerologie Numerologie vám umožní dokonaleji poznat vás samotné, vlastní osobnost. Získáte klíč k tajemství, proč vás někteří lidé přitahují a jiní naopak odpuzují. Pomůže také například zvolit vhodné jméno pro firmu, kterou se chystáte založit. To jsou jen některé z velkých neznámých, pod jejichž roušku vám numerologie umožní nahlédnout.

Čísla v sobě nesou obrovské množství informací. V číslech se totiž užasnou formou odráží svět kolem nás. Je to jazyk, který dokáže vystihnout a popsat jak současnou realitu, tak minulost i budoucnost. Informace, které jsou zakódovány v číslech a datech, nám dokáží v životě hodně pomoci. Způsobu využití těchto informací je nekonečně mnoho. Například velmi efektivní je numerologie v popisu osobnosti, zejména ke zodpovězení mnoha otázek. Z minima vstupních dat lze vyčíst charakterové vlastnosti, talenty, způsoby chování, vnímaní světa a co je velmi podstatné – porozumět vlastnímu životnímu poslání.

V partnerských rozborech pak numerologie pomáhá pochopit, jak odlišní jsme a jak se spolu naučit vycházet, prožívat vztah šťastněji a hlouběji. Protože když víme, jak komunikovat s druhým člověkem, co je pro něj důležité, jak se projevuje, jaké období zrovna prožívá, pak to vnáší do života tolik potřebnou jasnost a uvědomění jak se věci skutečně mají. Protože vědět znamená opravdu hodně!

Kromě partnerských a osobních rozboru jsou velmi zajímavé a užitečné dětské numerologické rozbory. Zde čísla radí, jak dítě vychovávat, jak povzbudit, na co dát pozor a také například pomohou odpovědět na otázky kterou školu vybrat a na co se ve vývoji dítěte zaměřit.

Numerologie podomácku

Díky knižním publikacím, které napsali profesionálové z oboru numerologie, můžete tento krásný a mystický obor začít studovat i vy. Lidí, kteří se numerologií zabývají na amatérské úrovni, je spousta a jednou se z nich mohou stát opravdoví mistři oboru. Ale k tomu vede předlouhá cesta plná pokusů a omylů. Počítejte s tím, že začátky jsou velice těžké, ale kdo je překoná, sklidí zasloužené ovoce.

Experti na numerologii

Většina z vás ale asi nebude mít trpělivost se tomuto krásnému oboru naplno věnovat. Dá se říci, že pokud chcete jen vědět souvislosti obsažené ve vašem datu narození, je zbytečné se numerologii učit.Ti z vás, kteří mají zájem jen o charakteristiku data narození či jednorázové věštění budoucnosti, mohou oslovit jednoho z našich expertů na numerologii, který vám jednoznačně pomůže a zodpoví vaše otázky.

Mezi nejdůležitější čísla vedle dne narození patří i tzv. životní neboli osudové číslo. Zde si jej můžete vypočítat a zjistit, co znamená.

věštkyně

Cena hovoru je 70 Kč/min.