detail věštkyně

Věštkyně Judita

Věštkyně Judita


Zavolejte na moje číslo:
906 70 01 02
a zadejte kód 55

Zaměření:

numerologie, numerologický rozbor, partnerská numerologieJmenuji se Judita a již více než patnáct let se věnuji numerologii. Čísla mi učarovala v momentě, kdy jsem jako teenagerka měla obrovské problémy. Hledala jsem někoho, kdo by mi s nimi pomohl, kdo by našel odpovědi na zdánlivě neřešitelné otázky.

Po několika neúspěších jsem zakotvila u numeroložky z mého rodného města, Tábora. Byla to právě ona, kdo dokázal odpovědět na mé otázky, nahlédnout do mé budoucnosti a pomoci mi správně se rozhodovat. Ta, která mi ulehčila spoustu problémů a vyřešila horu starostí.
Právě to byl ten důvod, proč jsem se o numerologii začala sama zajímat. Protože jsem viděla, že funguje, že dokáže lidem pomoci. Otestovala jsem si to nejlépe, jak jsem mohla – na sobě samé.

Trnitá cesta k úspěchu

Jak léta plynula, tak jsem se stále více a více vzdělávala v oboru, který mne tak zajímal. Nebylo to jednoduché. Přes různé kurzy až po přečtení stovek publikací. Přesto jsem ale získala první spokojené klientky a již jsem měla jasno v tom, co chci po zbytek života dělat. Čísla mne jednoduše uchvátila.

Jak Vám mohu pomoci?

V případě, že Vás tíží jakýkoli problém, zvedněte sluchátko a kontaktujte mne. Během pár vteřin se spojíme, a budeme moci začít. Čísla jsou všemocná a skrývají odpovědi na řadu otázek. I na ty, jež se mohou zdát nezodpověditelné. Numerologie je mocným nástrojem nejen k předpovídání budoucnosti, ale také ke zjištění nových, dosud nepoznaných informací o Vašem vlastním já. Budete doslova překvapeni, co lze pomocí čísel zjistit o Vás samotných.

Možná, že Vám zjištěné informace pomohou zlepšit Váš život. Možná se na jejich základě stanete úspěšnějšími.

Jisté je jedno. Pokud mi zavoláte, získáte k ruce profesionálku v oboru numerologie připravenou Vám vyjít vstříc a najít společně s Vámi odpovědi na to, co Vás zajímá.

vaše názory

vložit příspěvek

  • Irma, Praha Pokud hledáte numeroložku, co číslům opravdu rozumí, hledáte Juditu. Její služby jednoznačně doporučuji všem!
  • Agáta, Cheb Judita je jednou z nejlepších věštkyň, se kterými jsem měla tu čest. Je vždy ochotná a nápomocná, ráda vyřeší Vaše problémy. Mě osobně pomohla vždy a se vším a musím říci, že mi již ušetřila hodně trápení a stresu.
  • Jana, Praha Miluji numerologii a moc čísel, ale nemám odvahu na to se jí sama věnovat. Proto jsem s Juditou v pravidelném kontaktu tak, aby mi vždy mohla objasnit, vše, co mne zajímá. Jednoznačně doporučuji její služby, je jedním z mála lidí v oboru, kteří vědí, co dělají.

Vložit nový příspěvek

věštkyně

Cena hovoru je 70 Kč/min.